60.943.10 - HELSINKI A4 - Rokovnik A4
5,79 € +DDV
| Zaloga |
1.000 |
Osnovni podatki
| Koda | 60.943.10 |
| Model | HELSINKI A4 |
| Opis | Rokovnik formata B5 z okrasnim okvirjem na sprednji platnici in mat obdelavo materiala, zasnovan za poslovno in korporativno uporabo. Mat zaključek daje subtilen in profesionalen videz, črtasti knjižni blok s 224 stranmi belega papirja (80 g/m²) pa omogoča udobno in pregledno zapisovanje. Izdelano v Evropi. Ključne lastnosti: Rokovnik • Format B5 • 224 strani • Črtasti knjižni blok • Bel papir 80 g/m² • Okrasni okvir na sprednji platnici • Mat obdelava platnice • Izdelano v Evropi |
| Znamka | PRO BOOK |
| Barva | Črna |
| Dimenzija | 20 x 26.8cm |
| Paket | 10 |
| Neto teža | 0.62 kg |
| Tisk | Sito, Digitalna, Potisk s folijo |
| Material | Vinyl paper, Vinil papir |
| Oblika | A4 |
| Vrsta papirja | Beli |
| Tema | Narejeno v Evropi |
| Črtna koda | 8605040064016 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 10 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.42 x 0.285 x 0.125 m |
| Teža bruto kartona | 6.66 kg |
| Volumen kartona | 0.01 m3 |
| Država izvora | Srbija |
| HS koda | 482010300000 |
Podobni izdelki
+ 5 Barve
blizu
blizu
blizu
blizu

